Takoye

Площа: 45 м2Локація: КиївРік: 2022

Зазвичай, готуючи опис нового інтер’єру, ми акцентуємо увагу на стилістичних рішеннях. В даному проекті ми хочемо почати з опису людини, для якої розроблявся цей інтер’єр, а саме - Вікторії Карєвої, співзасновниці Between the walls.Віка полюбляє котів і сучасне мистецтво. Ні, не так. Вона закохана в котів і в сучасне мистецтво!Також, якщо є стара річ, якій можна надати друге життя - Віка це зробить.Що ж, тепер можна поговорити і про квартиру.
Тут нема коридорів, завдяки чому корисної площі значно більше, хоч сама квартира близько 45м2. Основне приміщення тут кухня-гостьова, в якому зосередилася велика кількість цікавих об’єктів: сто п‘ятдесятирічна відреставрована тумба, двохсотрічна ікона, які є сімейними реліквіями чоловіка Вікторії, та вінтажні шкіряні крісла семидесятих років. Коло мармурового круглого столика можна побачити два стільці, що куплені на барахолці, один з них - Alias Spaghetti, що вважається іконою дизайну. Також, над столиком підвішений світильник ручної роботи з вовни, який виготовив український художник Ніколас Мун. Саме його ми використовували у проекті ресторану DOM. Любов Вікторії до мистецтва помічається у різних речах, але особливо - у двох картинах українського митця Антона Саєнка, які виділяються на фоні світлого простору.Однією з особливостей цієї зони можна назвати сховану у шафі одномісну сауну, якою дуже часто користуються господарі.
Як можна побачити, в інтер’єрі домінують натуральні матеріали - камінь, плитка та багато фанери на підлозі і в спальні. До речі, в спальні нас зустрічає подіум, частина якого відведена під зберігання, а частина під тонель для котів. Так як квартира розташована поряд із лісом і Вікторія з чоловіком ведуть активний образ життя - планування передбачає багато місць зберігання для спортивних речей.
Кольорова гамма санвузла продиктована вибором італійської плитки Vogue. До того ж, Вікторії дуже сподобалось поєднання ультрамарину та небесно блакитного відтінків.
Загалом, ця квартира демонструє те, що навіть невелика площа може бути трансформована у цікаве та комфортне місце для життя не тільки молодої пари, а й двох чудових пухнастих котів.

Illustration
Illustration