Наши послуги та ціни

Дизайн-проект - 30$/м2

Вартість розробки дизайн-проекту і його реалізації залежить від метражу об'єкта. Чим більша площа - тим нижча вартість за метр квадратний. Якщо ваше приміщення перевищує 200 м2, то ціна за метр буде нижча. Якщо ваше приміщення менше 70 м2, то ціна за метр буде вища. Тому, вартість проекту і його реалізації завжди потрібно уточнювати.У дизайн-проект входять: детальний бриф клієнта, заміри приміщення, перепланування, розробка концепту, будівельні креслення і розгортки, креслення меблів, візуалізації.

Комплектація - 8$/м2

В рамках комплектації ми прораховуємо всі замовні позиції, опціонально здійснюємо виїзди з вами в шоуруми меблів, плитки, підлогових покриттів, сантехніки, світильників, декору і т.д. Наявність комплектації дозволяє легко реалізувати дизайн-проект в ремонті, так як ви отримуєте повну інформацію про кількість, моделі, артикули, ціни і замовні позиції вашого інтер'єру.Як і вартість дизайн-проекту, ціна комплектації може змінюватися, в залежності від площі, тому фінальну ціну потрібно уточнювати.

Авторский нагляд - 7$/м2

В рамках авторського нагляду ми повністю реалізуємо ремонт по дизайн-проекту. Спілкуємося з підрядниками, контролюємо поставки необхідних матеріалів в термін, стежимо за відповідністю ремонтних робіт і дизайн-проекту, максимально заощаджуємо ваш час і перекладаємо всі тяготи ремонту на свої плечі.
Вартість авторського нагляду залежить від локації і площі приміщення, тому фінальну ціну потрібно уточнювати.