Цінності та ціни

 • Дизайн-проєкт - від 50$/м2

  Базова ціна розробки дизайн-проєкту - 50 $/м2, але точна вартість залежить від метражу об'єкта. Чим більше площа - тим нижча вартість за метр квадратний. Якщо ваше приміщення перевищує 200 м2, то ціна за метр буде нижче. Якщо ваше приміщення менше 100 м2, то ціна за метр буде вище. Тому, вартість дизайн-проєкту завжди потрібно уточнювати.
  Цінність для вас:Ви отримуєте дуже детальний дизайн-проєкт, який повністю відповідає вашим стилістичним уподобанням і де кожен метр дихає функціональністю і комфортом. При розробці проєкту ми використовуємо тільки реальні моделі світильників, меблів та декору, що гарантує можливість реалізації проєкту. Ми підбираємо всі матеріали, задіяні в проєкті, з урахуванням нашої глибокої експертизи і ваших уподобань. Завдяки високій деталізації креслень розроблений проєкт враховує більшість будівельних нюансів і його дійсно легко реалізувати.
  У дизайн-проект входять:- детальне дослідження вашого запиту, аналіз ваших побажань і стилістичних уподобань.- обміри приміщення і розробка кількох варіантів перепланувань.- створення дизайн-концепту і візуалізацій.- розробка всіх будівельних креслень і розгорток найвищого рівня деталізації.- специфікація із зазначенням всіх підібраних матеріалів, їх кількості, точної моделі, ціни та артикулу. Всі замовні позиції ми прораховуємо у наших підрядників і також додаємо в специфікацію.

 • Менеджмент і авторський супровід - від 20$/м2

  Базова ціна авторського супроводу - 20 $/м2, але точна вартість залежить від метражу об'єкта. Чим більше площа - тим нижче вартість за метр квадратний. Якщо ваше приміщення перевищує 200 м2, то ціна за метр буде нижче. Якщо ваше приміщення менше 100 м2, то ціна за метр буде вище. Тому, вартість авторського супроводу і менеджменту завжди потрібно уточнювати.
  Цінність для вас:Ви отримуєте реалізований інтер'єр в обумовлені терміни за нашим проєктом, без компромісів щодо якості, не витрачаючи власний час на контроль і комунікацію з підрядниками. За нашою оцінкою, під час ремонтних робіт на комунікацію з підрядниками витрачається від 170 годин чистого часу.
  В авторський супровід і менеджмент входять:- виїзди дизайнера на об'єкт для контролю якості робіт підрядників і відповідності проєкту.- комунікація з підрядниками.- підбір альтернативних позицій специфікації.- формування рахунків для всіх матеріалів (сантехніка, світильники, електрофурнітура, облицювальні матеріали, фарба, меблі, декоративні панелі, двері, декор і т.д.), крім чорнових.- контроль поставок матеріалів на об'єкт вчасно.

 • Виїзди до шоурумів - від 100$/виїзд

  Ви можете разом з дизайнером здійснити виїзди в різні шоуруми і підібрати меблі, сантехніку та оздоблювальні матеріали разом.Вартість такого виїзду становить 100 $ + 50 $ за кожну годину часу виїзду.