Етапи робіт

1

 • Знайомство

  Дизайн-проект завжди починається з детального дослідження клієнта. Ми дізнаємося про ваш побут, особливості проведення часу, функціональні побажання до квартири і т.д. Насамперед ви заповнюєте анкету, яку ми висилаємо, завдяки якій ми зможемо краще зрозуміти технічні вимоги до майбутнього інтер'єру. Нам потрібно дізнатися ваш зріст, ви правша чи лівша, чи є у вас колекція вінілових платівок або необхідність зберігати в домі віолончель.Також, для розуміння ваших стилістичних переваг, ви висилаєте нам референс того, що вам подобається. Простіше кажучи - картинки різних інтер'єрів або дизайнерських рішень, які вас цікавлять. На цьому ж етапі ми дізнаємося про ваш загальний бюджет на реалізацію проекту.

2

 • Обміри, підписання договору, брифінг

  Далі, ми підписуємо договір і здійснюємо обміри. Після обмірів ми проводимо з вами зустріч, на якій детальніше занурюємося в ваші стилістичні побажання, попередньо проаналізувавши референси, які ви нам надіслали. Такий детальний брифінг дозволяє нам максимально точно зрозуміти вас і ваш запит, щоб розробити інтер'єр, який дійсно буде резонувати всередині вас.

3

 • Перепланування 

  Після обмірів і брифінгу у нас є достатньо вихідної інформації для початку роботи над дизайн-проектом. Насамперед ми розробляємо 3 варіанти перепланувань з розстановкою меблів. Це фундаментальний етап роботи. Від місця розташування дивана будуть залежати розетки, напрямок світла та інше.
  Ми проводимо з вами зустріч, на якій фіналізуємо планувальне рішення, скомбінувавши кращі ідеї кожного з трьох планувань.

4

 • Візуалізації

  Наступний крок - розробка дизайн-концепту і візуалізацій. Це тривалий етап, який займає мінімум кілька тижнів, в залежності від площі проекту. Для створення візуалізацій ми використовуємо тільки реальні позиції меблів, світильників і т.д. І всі замовні індивідуальні рішення ми знаємо, як реалізувати з нашими підрядниками. Тому те, що ви бачите на візуалізації - це те, що буде оточувати вас в результаті в реальності.

5

 • Креслення

  Після затвердження візуалізацій ми переходимо до найважливішого етапу - робота над кресленнями. Ми розробляємо всі необхідні креслення, які можуть знадобитися підрядникам для реалізації проекту. Це фінальний етап проектної частини, по закінченню якого ви отримуєте роздрукований проектний альбом.

6

 • Складання специфікації

  Після того як дизайн-проект готовий, ми передаємо його на прорахунок всім нашим підрядникам і приступаємо до наповнення таблиці специфікації, в якій вказуємо модель, кількість, ціну і посилання на кожну позицію, необхідну для реалізації проекту. Також, ми здійснюємо з вами опціональні виїзди в шоуруми для підбору плитки, підлогових покриттів, м'яких меблів і інших позицій, що входить у послугу комплектації. Після отримання кошторису від будівельників і прорахунків від підрядників по рекомендованим позиціях - ми також додаємо цю інформацію в специфікацію. Тепер ми можемо починати будівельні роботи.

7

 • Авторський нагляд та менеджмент

  Останній етап нашої роботи - авторський нагляд і менеджмент. Насамперед, ми проводимо зустріч на об'єкті з усіма підрядниками для обговорення проекту. Так як їх роботи часто бувають взаємопов'язані - такий підхід дозволяє уникнути небажаних помилок в ході реалізації проекту.
  Спочатку будівельних робіт ми отримуємо від наших підрядників графік всіх чорнових робіт і, відштовхуючись від нього, контролюємо своєчасні закупівлі та постачання необхідних матеріалів. Для цього завдання в нашій команді є комплектатор, який веде всю комунікацію з підрядниками. Завдання клієнта на даному етапі - вчасно оплачувати всі позиції, щоб робота йшла в рамках обумовлених термінів.
  Крім цього, ми здійснюємо виїзди на об'єкт для контролю відповідності будівельних робіт з проектом. Після цього етапу ми передаємо вам ключі і, при бажанні, проводимо фотосесію чергового успішного проекту.
  Наше завдання - реалізувати ваш інтер'єр швидко, без компромісів щодо якості та з максимальною економією вашого часу.