Заміський ресторан "DOM"

DOM - це реалізований нами проект ресторану за містом, де кожен може втекти від міської метушні, насолодитися звуком шелесту крон дерев, викупатися в басейні та порадувати себе високого рівня кухнею.Але за створеним райським куточком стоїть велика історія, якою ми хочемо поділитись у деталях.Отже, якщо ми перенесемося у 2020-й рік, то на місці існуючої будівлі побачимо два окремі будиночки та велику сцену для концертів. Інтер'єр приміщень був виконаний у темних тонах, у стилі стімпанк та з безліччю грубих елементів та текстур. Великі балки із штучно затемненого дерева, габаритні металеві конструкції – все це перенасичувало колишню байкерську мекку. Нашим завданням було реконструювати цей об'єкт, із описаними раніше вихідними даними, у світлий сімейний куточок, де замість важкого року звучить дитячий сміх, а замість 30 сортів пива колекція вишуканих вин. І щоб реалізувати атмосферу спокою та умиротворення Hugge ми вирішили задіяти деякі прийоми мінімалізму, щоб заспокоїти вихідну архітектуру.
Насамперед, ми взялися за архітектурні зміни. У хорошому сучасному комплексі обов'язково має бути лаунж зона, яку ми добудували до однієї з існуючих будівель. Щоб збільшити кількість посадочних місць ми вирішили поєднати дві вихідні будівлі відкритою та закритою терасою. Літня, у свою чергу, виходить до басейну, який ми розташували на місці колишньої концертної сцени. Але основна робота все ж таки мала бути всередині.
Ми вирішили максимально очистити приміщення. Всі контрастні та чорні елементи ми пофарбували у білий і цим зняли градус напруги. Все штучно затемнене дерево ми вичистили і зробили світлим, як це було можливо. Для нас було важливо мінімізувати кількість текстур, тому ми повторювали їх у різних елементах інтер'єру, а не додавали нові. Важливо відзначити, що ми не просто позбавлялися всього старого, але намагалися його оновити і максимально впровадити. Наприклад, мармурові ручки дровера.Можна помітити, що ми не робили багато декору. Це пов’язано із рішенням встановити скрізь панорамні вікна, які б дозволяли проникати красі соснових дерев усередину. Для нас було дуже важливо створити атмосферу максимального відволікання від міста та єднання із природою.
Незважаючи на зроблені зусилля - в інтер'єрі все ще залишалося багато рудиментів минулої архітектури, тому ми вирішили відвернути від неї погляд за допомогою вовняних світильників, зроблених вручну. Ці світильники дають спрямоване і розсіяне світло завдяки тому, що світло проникає крізь них, як видно на фотографіях. Крім того, ми вирішили використовувати лампи з вузьким кутом світіння, що також вплинуло на затишок, що створювався нами.
Понад півроку ми реалізовували цей проект, координували роботу підрядників та стежили за відповідністю виконуваних робіт із нашим проектом. Тепер, прогулюючись рестораном, запущеним у липні 2021 року, приємно дивитися на безліч відвідувачів, які отримують справжнє задоволення від атмосфери, природи та вишуканої їжі. У такі моменти особливо відчувається цінність нашої роботи та важливість хорошого проектування, перед початком будь-якого будівництва.