Woo apartment

Площа: 85м2Локація: КиївРік: 2022

Дизайн цього проекту створювався для молодої сім'ї програмістів. Перед нами постало завдання розробити нордичний та сучасний інтер'єр, але при цьому м'який та доброзичливий. Клієнти люблять проводити вечори разом і в компанії найкращих друзів, вони їдять та готують разом, а потім грають у приставку чи дивляться фільм. Тому, потрапляючи у квартиру, ви відразу опиняєтеся в центрі уваги, у великому та затишному просторі.

Кольорова палітра зображає любов до природи та повагу до матеріалу наших клієнтів. Ми використовували натуральні, екологічні матеріали для обробки, тому що клієнти цінують своє здоров'я та з повагою ставляться до навколишнього середовища. Тут ми використовували мінімально декору, але додали динаміку в інтер'єр завдяки кольоровим картинам та ритмічному фарбуванню стін у спальні. 

Санвузол - місце, де наші клієнти знаходяться наодинці з собою і своїм тілом, де вони піклуються про себе. Тому навмисне ми зробили його аскетичним, з єдиним покриттям на підлозі та стінах. Щоб ніщо не відвертало увагу нашого клієнта від турботи про себе.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration