Single malt apartment

Площа: 160м2Локація: КиївРік: 2022

Single malt – це один із найцікавіших наших проектів, який нам доводилося розробляти. 160 квадратних метрів, 3,7 метра висота стель, закруглена стіна у вітальні – дуже нетривіальні вихідні дані для початку проекту. Розробляючи інтер'єр нам потрібно було застосувати всі накопичені знання та досвід, а також провести десятки годин консультацій з інженерами та підрядниками, щоб створити безпрецедентний простір, де кожен елемент приковує до себе погляд, але не перевантажує оточення та є його невід'ємною частиною.Насамперед, як і в усіх наших роботах, ми наповнили квартиру функціоналом, щоб зробити її максимально зручною для життя людей із високим рівнем комфорту. Антураж усієї квартири дихає природними текстурами, тому камінь та дерево зустрічаються так часто. Однією з первинних задач була необхідність розділити приватну та гостьову зони, тому умовно ліва частина квартири була віддана під спальні, а центральна для проведення часу з гостями.

Illustration

Щоб повністю зануритися в розроблений нами інтер'єр, варто почати свою подорож з передпокою і пройти по кожній кімнаті. Отже, вхідна група.Мінімалістська простора вхідна група виконана у поєднанні світлого дерева, білого кольору (який ще більше розширює простір та виділяє всі елементи іншого кольору) та акцентного зеленого пуфу. Висота всіх дверей, що знаходяться в загальній зоні квартири, дорівнює 2800мм, як і вхідні двері. Центральна акцентна стіна оформлена таким чином, щоб було відчуття, що квартира не закінчується, а має продовження, за рахунок світлого дерева схожого на зону шаф і дзеркала, яке ще більше розширює простір і перед виходом дає можливість оглянути себе на повний зріст. Біла підвісна поличка може бути місцем для ключів, різних дрібниць, або для додаткового декору як, наприклад, вазон із сухоцвітами.Лінійне світло з радіальною стіною, відразу дають зрозуміти куди слід йти далі, а гардеробна шафа, виконана у світлому шпоні з додатковим підсвічуванням, відмінно доповнює і продовжує стіну з дзеркалом.Картина з пуфом є ​​центральним акцентним елементом усієї вхідної композиції і одразу перехоплює на себе погляд від дверей у пральню.

Наступним приміщенням є гостьовий санвузол. Незважаючи на свою другорядну роль - він може позмагатися у красі з головним санвузлом, до якого ми дійдемо пізніше. Поєднання мідної сантехніки та зеленої плитки створюють особливий антураж цього приміщення.Найбільш відвідуваним місцем цієї квартири буде, звичайно, простора кухня-вітальня. Ми розділили її на зони приготування їжі, столову групу та місце відпочинку. Ключову роль в оформленні зіграла зовнішня радіальна стіна будівлі, яка диктувала нам деякі правила гри і яку ми підкреслили закругленою куполоподібною стелею. Особливо виділяється на кухні острів, нижня частина якого виконана з металу, а верхня покрита каменем, який повторюється на фартуху, робочій поверхні та навіть на кавових столиках біля дивану. Світло над островом можна увімкнути сенсорним вимикачем, захованим під стільницею. Пройшовши в гостьову кімнату ми відразу помічаємо стелаж з металевими елементами та бонсай, який, завдяки підсвічуванню, служить не тільки декоративним елементом, а й виконує роль торшера у вечірній час. Квінтесенцією функціональності вітальні можна назвати розсувну панель з телевізором, яка може закрити вікно, щоб світло не заважало перегляду телевізора. А для того, щоб влаштовувати в домашніх умовах вечірні перегляди фільмів - ми передбачили проектор.

Illustration

Заглянувши в приватну частину квартири, ми потрапляємо в гостьову спальню. Це лаконічне приміщення, що грає супроводжуючу партію в ансамблі кімнат, але функціонально не поступається жодній з них. Крім основної функції, тут можна плідно попрацювати і просто відпочити.Так як господарі квартири тільки планують дитину і ще не знають її стать - дитячу та дитячий санвузол ми розробили таким чином, що вони підійдуть кожному - особливо дитині від 0 до 5 років.

Illustration
Illustration

Кульмінацією проекту та найважливішим місцем у квартирі можна сміливо назвати повноцінний майстер-бедрум.Транзит виконано максимально мінімалістично. Тоноване асиметричне скління гардеробу немов запрошує до спальні і в той же бік на стелі загортається лінійне світло.Концептуальність спальної зони полягає в тому, що замість акцентної картини та спокійної стіни ми вирішили зробити інверсію та виділити саме стіну, підсвітивши її ширяючу частину та додавши кам'яне оздоблення.Продовженням спальні є просторий санвузол, в який перетікають елементи світлої спальні, хоча саме приміщення має темну домінанту.Ми щиро вдячні клієнтам за можливість створити такий інтер'єр та за увагу до наших рекомендацій. Це черговий доказ, що найкращі проекти створюються за повної довіри дизайнерам.

Illustration
Illustration