Riyadh

Площа: 600 м2Локація: Саудівська АравіяРік: 2023

Riyadh - перший проект нашої студії у Саудівській Аравії. Це вілла неподалік величного міста і столиці країни Ер-Ріяд.Роздумуючи над дизайном ми враховували не тільки стилістичні вподобання клієнта, але й необхідність зробити такий простір, який вражав би відвідувачів та гостей власника. Так як це наш перший проект у цьому регіоні - ми занурилися не тільки у життя клієнта, а й в культурні особливості країни. Перш за все, задля розуміння того, які нюанси можуть бути присутніми у інтер’єрі.Однією з нових задач для нас було створення кімнати для зустрічей чоловіків. Це простір, в якому має бути багато сидячих місць на підлозі, де господар вілли проводить зустрічі із своїми друзями, партнерами. Водночас, клієнт хотів отримати сучасний інтер’єр, без прив’язки до арабських стилістичних особливостей. Тому для цієї кімнати ми використали сучасні меблі від TORU та килим від François Azambourg. Освітлення було взято у Brokis, а підвісний світильник - це робота Anthony Dickens.Так як дана вілла має дві таких кімнати - ми зробили їх різноманітними. В другій ми використовували бренди Giobagnara, килим Mohebban Milano, люстру ferm LIVING, торшер Aromas deal.
Інші кімнати насичені меблями, світильниками і іншими роботами від Sebastian Herkner, Hay, CTO lightning, Roche bobois, Living divani. В санвузлі можна зустріти світильники від L’Aviva Home і раковини від Falper.
Як можна побачити, проект досить стриманий, але яскравий і розкішний. Тут нема кричущого золота та агресивно блискучих деталей. Але багато дорогих брендів, деякі з яких розробляли свої колекції саме для ринку Саудівської Аравії - наприклад B&B Italia.
Так як вілла знаходиться в оточенні піску і спеки - нам хотілося додати в неї життя і барвистих кольорів, що особливо видно у гостьовій.Кожна кімната не схожа на попередню, але приміщення гармонійно переходять одне в інше і утворюють оркестр інтерє’рних рішень, які звучать в унісон.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration