ONE BY ONE Kyiv#1

Площа: 141 м2Локація: Київ, УкраїнаРік: 2023

ONE BY ONE — це український бренд жіночого одягу, який стрімко зростав протягом 2023 року. За цей час наша команда розробила три шоуруми і перший з них відкрився в Києві.

Концепція простору націлена на те, щоб слугувати стильним тлом для належної презентації одягу. Інтерʼєр відзначається світлими тонами та прямими лініями, не перебиваючи позиції товарів, але надаючи їм індивідуальність. Для того щоб розбавити білий простір, ми використали поєднання металу та каменю.

Центральним елементом шоуруму стали примірочні. Кожна з них вражає своїм унікальним дизайном та виглядає як ліфт або фотозона, надаючи клієнтам можливість стильно фотографувати свої образи та ділитися ними у соціальних мережах.

Дуже важливу увагу приділили розташуванню дзеркал різних форм та розмірів. Кожне з них було ретельно вплановано, щоб зафіксувати ідентичність магазину та, звісно, надати змогу кожному куточку стати об'єктом фотографування.

Працюючи над шоурумом One by One, нашою метою було не тільки продемонструвати стиль, але і створити атмосферу комфорту. Біля примірочних кімнат ми вмістили масивний та глибокий диван, який повністю відокремлений від торгового залу. Це надає клієнтам можливість відчувати себе комфортно та розслаблено під час очікування.

Illustration