New life

Площа: 55 м2.Локація: КиївРік: 2022

Вся краса лежить у мінімалізмі. Цей, здавалося б, простий, мінімалістський проект, насправді дуже продуманий. Перший, з початку війни в Україні, наш закінчений проект.
Наш клієнт – холостяк. Усі рішення було спрямовано на комфорт з урахуванням індивідуальних особливостей власника. Усередині інтер'єру панує світло, білі відтінки та нове життя, попри те, що за вікном темні часи.
Що унікального у цьому інтер'єрі? Один із важливих елементів у квартирі — фотографія українського художника Антона Саєнка у самому центрі кухні-вітальні. Це перший наш відфотографований та доведений до кінця проект, у якому клієнт довірився нам із підбором предмета мистецтва. Ми насамперед художники. Тому раді створювати нові інтер'єрні рішення, наповнювати їх предметами мистецтва та працювати із сучасними артоб'єктами. Тому дуже вдячні нашому клієнту за довіру.
У проекті New Life були труднощі, які ми вирішували разом із командою. Нам було важливо, щоб все було в гармонії та поєднувалося один з одним. Ми підбирали тканину для штор тричі. Робили три командні виїзди. Чому так? Тому що знайти відтінок, який підходитиме до обраного дивану, виявилося не так просто.

Illustration

Іноді один і той самий номер кольору і тону може мати інший вигляд на різних матеріалах. Ми робили викраси абсолютно всього: вікон, скляної перегородки, стін, панелей, кухні, плінтусів. Щоб усе було максимально мінімалістичним і поєднувалося між собою.
Також досить довго підбирали килим і в результаті не знайшли нічого, що добре вписалося і влаштовувало б нас за термінами в Україні. В результаті, знайшли рішення в іншій країні. Співзасновниця студії Вікторія Карієва купила килим у Франції та відправила нам. Тепер він прикрашає інтер'єр і створює затишок у вітальні біля дивана.
В інтер'єрі використовувалося велике дзеркало в санвузлі. Воно, мабуть, основний об'єкт цього простору. Цілісну конструкцію дуже легко зламати, при цьому важко транспортувати й встановлювати. Далеко не в кожен ліфт воно влізе, але ми впоралися і з цим.
В інтер’єрі дуже продумана та функціональна кухня. Попри площу в п'ятдесят квадратних метрів, вона має велику робочу, п-подібну поверхню. Її можна використовувати для кулінарії, приймання їжі й навіть роботи. Кожен сантиметр поверхні можна використовувати з користю та комфортом.
Вікна у квартирі грають одну з найважливіших ролей. Ми намагалися максимально використати світло і те, що вони нам дають. Завдяки п-подібному розміщенню барної стійки та плити можна готувати з видом на місто. Зазвичай барна стійка розміщується окремо, з видом на стіну. У цій квартирі вікна підказували та керували розташуванням меблів.

Illustration

Ми раді, що клієнт довіряв нам на всьому шляху розробки та реалізації проекту. Ми пропонували йому різні рішення, не звичні для більшості. Наприклад, ліжко розташоване не біля стіни, а просто посеред кімнати. Ця ідея йому сподобалася і ми її разом реалізували, завдяки чому отримали цікаве інтер'єрне рішення та чудовий краєвид. Ліжко знаходиться прямо навпроти вікна, а механізовані штори дозволяють керувати світлом та вітати новий день ще під ковдрою.
Також завдяки довірі клієнта, ми підключали всіх своїх постачальників, підрядників, щоб вони дотримувалися наших рекомендацій і дизайн вийшов таким, як на картинці з візуалізацією. Саме довіра привела до такого результату, що попри війну, ми дуже швидко реалізували цю квартиру.
Ми створюємо індивідуальну історію і вписуємо її між стін.