Marballoon

Площа: 100 м2.Локація: Київ, УкраїнаРік: 2022

Illustration

Є думка, що ідеальна форма - це коло. Ми вважаємо, що ідеальна форма немає певної назви.У цьому проекті ми намагалися наголосити на красі загальновизнаного поняття неправильної форми. Саме тому кожне приміщення Marballoon таке різне, не втрачаючи загального лейтмотиву інтер'єру.
Починаючи від самого передпокою, де нас зустрічають дзеркала Jenny nordberg, квартира відразу занурює у футуристичний, але домашній та затишний простір. Наступне, що ми бачимо, заглибившись у квартиру всього на крок, зона кухні та їдальні. Тут повітряні світильники Artemide лише підкреслюють свободу та легкість атмосфери, ідеально гармонуючи зі стільцями та столом від B&B Italian. До речі, точкове освітлення у передпокої ми запозичили у цього ж бренду світильників.Щоб не перевантажувати простір - було вирішено зробити приховану зону приготування, розчинивши яку в інтер'єр проникає насичений мармур, різко змінюючи загальну картину всього приміщення. Наблизившись до вікна, ми бачимо акуратний і елегантний куточок для усамітнення, створений кріслом і пуфом від Pierre Yovanovich, а також лаконічним торшером Grupoblux.
Трохи перенісши погляд убік, можна побачити головний акцент гостьової частини - зону відпочинку. Незважаючи на легкість цієї композиції різних брендів, кожен елемент тут є витвором мистецтва предметного дизайну. Насамперед ми звертаємо увагу на крісла Jotjot, але вже за мить ми бачимо торшер Cattelan Italia і диван Eichholz, що підтримує форму крісел. Також, не можна назвати другорядними килим від Jotjot і столик, що розчинився в ансамблі меблів, з дзеркальною поверхнею Calligaris, які підігрують основній партії крісел і дивана.Не важко помітити, що більшість елементів інтер'єру мають згладжені і обтічні форми, немов повітря наповнює їх зсередини і рветься на волю. Цей прийом ми використовували для того, щоб не тільки створити відчуття легкості та плавності у просторі, але й підкреслити постковідність нашої реальності, в якій все наше нутро та навколишня атмосфера хочуть розірвати всі новостворені кордони та знову відчути себе вільними.
Перемістившись у саму приватну зону інтер'єру, перш за все нас зустрічає комод від Marcin Rusak, текстура якого акуратно продовжує використання мармуру в квартирі, на якому розташований світильник від Mason editions. Саму спальню можна поділити на зони сну та відпочинку. Присісти і спланувати день або ж зайнятися афірмаціями зранку можна в кріслах від Kelly Wearstler, поруч із якими розташувалися столики від Bomma.Біля ліжка від Baxter ми знову звернулися до світильників Artemide, які так точно підійшли до ідеї нашого інтер'єру та покращили своєю присутністю кожну кімнату. В даному випадку вони чудово зіграли в парі зі скляною перегородкою над столиками від Miniforms.
Перемістившись у ванну кімнату, ми знову бачимо активність мармуру, яку ми вже зустрічали в кухонній зоні. Тут він повністю володіє простором і всі інші елементи ніби підпорядковуються його фактурі та кольору. Вся сантехніка підібрана досить мінімалістською, щоб акцент цього приміщення був повністю сконцентрований на камені.
Інтер'єр цієї квартири був створений без будь-яких обмежень з боку клієнтів, чому ми дуже вдячні, тому ідея Marballoon – це насамперед втілення свободи!

Illustration
Illustration