CUT Paris

Площа: 55 м2Локація: Париж, ФранціяРік: 2023

Брутальна краса французької вуличної їжі та українського дизайну.
У самому центрі Парижа відкрилося нове кафе CUT, яке одразу ж привернуло увагу перехожих своєю незвичайною брутальною стилістикою. Цей проект ми почали розробляти в кінці червня 2023 року і вже за 4,5 місяці кафе відчинило свої двері для перших клієнтів.
В основі концепції лежить ідея вуличної їжі, і щоб підкреслити цю атмосферу в дизайні інтер’єру, ми використали грубі текстури: необроблений бетон і метал. Хочеться зробити акцент, що весь дизайн розроблений у одній кольоровій гамі: поєднання різних відтінків сірих кольорів та чорного. Особлива увага була приділена освітленню. Яскрава червона підсвітка на стелі та стінах робить контраст з темними основами та створює атмосферу, яка є не притаманною для Парижу.
Під час роботи над проектом нам було важливо залучати українських виробників та підрядників. Столи та стільці CUT були виготовлені українським брендом Турецький, а алюмінієві табурети зроблені вручну в Києві, столиці України. Будівельні роботи також виконувала українська компанія Vitalistyl, яка давно працює в Парижі.
Цей вибір був зроблений не лише з міркувань патріотизму, а й тому, що показувати професіоналізм наших людей для всієї Європи – одна з наших місій.
Студія Between the Walls стрімко масштабується та робить свої перші кроки на іноземному ринку. Ми щасливі, що перший проєкт вже реалізовано!
Адреса закладу: 33 rue Faubourg Saint Martin - 75010 Paris

Illustration